Volkswagen Transporter
Kombi 2.0 TSI 204 PK BENZINE DSG AUT. 9-PERSOONS INCL. BTW/BPM | APPLE CARPLAY | STOELVERWARMING
Direct kopen, basisprijs: € 29.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 29.950,-
LEASEPRIJS: € 425,66 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.165,32 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Transporter |
|---|---|
| Uitvoering: | Kombi 2.0 TSI 204 PK BENZINE DSG AUT. 9-PERSOONS INCL. BTW/BPM | APPLE CARPLAY | STOELVERWARMING |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 21 november 2017 |
| Carrosserie: | Personenbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 101.773 km |
| Aantal zitplaatsen: | 9 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 425,66 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 29.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | L-070-LF |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 150 kw / 205 pk |
| Laadvermogen: | 1.192 kg |
| Gewicht: | 1.808 kg |
| Wielbasis: | 300 cm |
| Breedte: | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.000 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- achterklep met ruit
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- multimedia-voorbereiding
- radio
- Interieur & Comfort
- airco
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- bestuurdersstoel verwarmd
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen voor
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- passagiersairbag
- Overig
- Android auto
- Apple Carplay
- Apple carplay / Android auto
- start/stop systeem